![XIAMEN STONE COVID GÖLGESİNDE DEVAM EDİYOR](https://turkuazgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/05/xiamen-fuari-2021.jpg)
En son 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen fuar 2020 yılında Covid salgını nedeniyle düzenlenmemişti. Bu yıl 18-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen fuarda ise koronavirüs tedbirleri kapsamında devam ediyor. Çin’in Xiamen şehrinde düzenlenen fuara toplamda 1072 firma katılıyor. Bu yıl milli katılımın gerçekleşmediği fuara Türkiye’den katılan firma sayısı 7 oldu. Eş zamanlı olarak 2021 Çin Xiamen Uluslararası Mutfak Endüstrisi Fuarı ve birçok etkinliğinde gerçekleştiği fuar 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek.
Fuar görüntülerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.