Özlenen Fuarlar Geri DönüyorTurkuaz Gazetesi

15 Ağustos 2022 - 18:16

Relieve generates rolex replica watches more practical .

Özlenen Fuarlar Geri Dönüyor

10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da 9’uncu kez gerçekleşecek olan Maden Türkiye Fuarı yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getirerek uluslararası bir satış ve pazarlama arenası haline gelecek.

Özlenen Fuarlar Geri Dönüyor

MADEN TÜRKİYE FUARI İSTANBUL’DA KAPILARINI AÇIYOR

Maden sektöründe hizmet veren tüm paydaşların buluştuğu uluslararası bir ticaret platformu olan TÜYAP Maden Fuarı sektörünün Türkiye’de düzenlenen en kapsamlı fuarlardan birisi olup, ilki 2004 yılında düzenlenmiş olan Fuarın 2020 yılında 9.’su düzenlenecektir.

Düzenlenmeye başladığı yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümekte olan Fuar  maden sektörüne ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.Katma değeri yüksek ürünler ile ülke için kaynak yaratmada birinci sırada yer alan maden sektörü 2020 yılında yine Maden Türkiye Fuarı’nda bir araya gelecek. 10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Maden Türkiye 2020, 9. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı sektörün en önemli satış ve pazarlama platformu olacaktır.

FUARDA YER ALACAK OLAN FİRMALAR

Topografik Ölçüm Cihazları, Jeofizik Ekipmanları, Prospeksiyon ve Jeolojik Etüt Ekipmanları, Uydu Haberleşme ve Uzaktan Algılama Sistemleri, Sondaj Makineleri ve Ekipmanları, Patlayıcı Ekipman ve Aksesuarları, Kazı- Yük Makineleri ve Ekipmanları, Kuyu Açma ve Vinç Sistemleri, Cehver ve Kömür Hazırlama Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri ve Ekipmanları, Tünel Açma Makineleri ve Ekipmanları, Tünel Scada Yönetim Sistemleri, Beton Makineleri ve Ekipmanları, Alt Yapı Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri, Asfalt Yapım Makineleri ve Ekipmanları, Görüntüleme ve İletişim Sistemleri, İş Güvenliği Sağlık ve Çevre Ekipmanları ve Sistemleri, Gaz Ölçüm ve Güvenlik Teknolojileri, Doğal Taş Üretim Makineleri ve İşleme Sistemleri, Kimyasal, Mineralojik ve Petrografik Analiz Ekipmanları, Açık Ocak ve Yeraltı Maden İşletmeleri ve Projeleri, Çevre Yönetim Sistem ve Donanımları, Lojistik Servis Sağlayıcıları, Teknik Danışmanlık Hizmetleri, Finansman ve Hukuk Hizmetleri, Yazılım Hizmetleri.

2018 yılında, 33 ülkeden katılımcı ve 69 ülkeden profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, maden sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşma noktasından biri oldu. Üreticiler, satıcılar, alıcılar, akademisyenler, öğrenciler, yayın kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları gibi maden sektörünün tüm paydaşlarının bir araya geldiği fuar, sektörün en etkili ticaret platformu olmaya devam ediyor. 2020 yılında da yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getirecek olan fuar uluslararası bir satış ve pazarlama arenası haline geleceği düşünülüyor.

2018 yılında Almanya, Amerika, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Çin, Danimarka, Finşandiya, Fransa, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kore, Litvanya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovenya, Şili, Ukrayna ve Türkiye’den katılımcıların yer aldığı fuar, katılımcı ve ziyaretçilerine bir yandan yeni pazarlara ulaşma fırsatı sunarken bir yandan da mevcut pazarları büyütme imkanı sağladı.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

sperrmüll