MİSPEG Eğitimleri BaşladıTurkuaz Gazetesi

15 Ağustos 2022 - 18:15

Relieve generates rolex replica watches more practical .

MİSPEG Eğitimleri Başladı

Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) Kapsamında Avrupa Birliği Destekli kapsamında “ Madencilikte Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimi” başladı.

MİSPEG Eğitimleri Başladı

Türkiye’nin Avrupa sosyal modeline doğru ilerleyişini desteklemek ve istihdam, eğitim ve sosyal politika konusunda AB müktesebatıyla uyumlu hale gelmesini sağlamak amacıyla paralel olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen ve Avrupa Birliği ve Türkiye iş birliği ile fonlanan “Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP)” eğitimleri devam ediyor.

Proje’nin yararlanıcısı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, hedef gruplar ise çalışanlar, işverenler, İş Güvenliği Uzmanları, STK’lar, üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler, mesleki ve teknik liselerin maden teknolojileri alanında çalışan branş öğretmenleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü çalışanları ve diğer ilgili kişileri kapsamaktadır.

18 ilde gerçekleştirilmesi planlanan ve toplam 1800 öğrenciye verilecek olan eğitimlerin birincisi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

 

MİSGEP Eğitimi AFYONKARAHİSAR’ da

Afyon Kocatepe Üniversitesi, İscehisar ve Afyon MYO Mermer Teknolojisi Programı öğrencilerinin katıldığı MİSGEP Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimi 31 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

MİSGEP Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimleri Afyonkarahisar da; Proje kapsamında Afyon Kocatepe Üniversitesinden Prof. Dr. Sedat BÜYÜKSAĞİŞ, Dr. Öğr. Üyesi Erkan ÖZKAN, Prof. Dr. Mustafa Yavuz ÇELİK, Öğr. Grv. Liyaddin YEŞİLKAYA, Doç. Dr. İrfan C. ENGİN,

ile birlikte bölüm öğrencileri, Madencilikte Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimine katıldı. Verilen eğitimden memnun olan katılımcılar, interaktif Geçen Eğitimin verimli geçtiğini söylediler.

MİSGEP Eğitimi DENİZLİ ’de

MİSGEP Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimleri Denizli de; Proje kapsamında Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimlerinden diğeri de Denizli de gerçekleştirildi.

Pamukkale Üniversitesi Çevre ve Jeoloji Mühendisliği Bölümleri ile Kale MYO Madencilik Teknolojisi Programı, Honaz ve Tavas MYO İSG Bölümleri öğrencilerinin katıldığı eğitimlere katılan eğitmenler ve öğrenciler eğitimden memnun olduklarını ifadelendirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİSGEP Eğitimi ISPARTA ’da

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Maden, Jeoloji, Jeofizik, Çevre ve Yer Bilimleri Mühendisliği Bölümleri ile Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sütçüler Prof. Dr. Hasan Gürbüz MYO İSG Bölümü ve Teknik Bilimler MYO İSG Bölümü öğrencilerinin katıldığı MİSGEP Risk Değerlendirme Metodolojileri Eğitimi devam ediyor.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

sperrmüll