MARBLE FUARI'NDA KİMSE MAĞDUR EDİLMEYECEKTurkuaz Gazetesi

15 Ağustos 2022 - 18:13

Relieve generates rolex replica watches more practical .

MARBLE FUARI’NDA KİMSE MAĞDUR EDİLMEYECEK

İZFAŞ 25-28 Ağustos 2021 tarihinde düzenlenecek olan Marble Fuarı ile ilgili düzenlenen basın toplantısında İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu tarafından hiçbir katılımcının mağdur edilmeyeceği belirtildi.

MARBLE FUARI’NDA KİMSE MAĞDUR EDİLMEYECEK

İZFAŞ’TAN TARİH-İ MÜJDE

MARBLE FUARI YAPILACAK, KİMSE MAĞDUR EDİLMEYECEK.

MAKİNACILARDAN TALEP OLURSA KAPALI ALANLARDAN  C HOLÜNDE YER VERİLECEK ..

‘MARBLE FUARI’NDA TARİH-İ SIKINTIYA ÇÖZÜM ARANIYOR’ Başlıklı haberimizden sonra STK’lar ve İZFAŞ  arasında düzenlenen toplantıda TÜMMER’in  başını çektiği, İMİB, EMİB, TMD GİBİ STK’ların hazır bulunduğu toplantıdan çözüm çıktı.

STK Başkanları ve İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ile 30 Ağustos 2021 tarihinde yapılan  toplantı sonrasında, sorunlar ve çözüm önerileri ne yönelik  alınan kararlar Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer iletilmek üzere karara varıldı.

İzfaş Genel Müdür Canan Karaosmanoğlu ve EİB Başkanı Mevlüt Kaya, Diğer STK Başkanlarından aldıkları yetki ile sektörün Marble Fuarı’ndaki talep ve beklentilerini iletmek üzere yetkilendirildiler. Kaya, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Tunç Soyer’e sektörün fuar hakkındaki taleplerini iletti.

TUNÇ SOYER “DOĞALTAŞ SEKTÖRÜ NE İSTİYORSA YAPIN”

Sektörün tüm taleplerine evet diyen Başkan Tunç Soyer mermercilerin gönlünde taht kurdu.

Neydi bu sıkıntılar neydi bu çözüm önerileri.

Turkuaz Gazetesi Yazarı Mehmet Abdioğulları tarafından gündeme getirilen sıkıntıların başında,

Marble fuarın için seçilen tarih in uygun olmadığı,

fuara katılmak istemeyen firmaların haklarını kaybederek mağdur edilmeleri,

Dış Alanda katılım sağlayan makine üreticilerinin ise yıllardır mağdur edildiği ve çaresizlikleri konu edilmiş, bu anlamda sıkıntıların çözümü noktasında bir dizi öneri konu edilmişti.

Her ne kadarda Marble Fuarı’nın yapılması düşünülen  tarihin sıkıntılı bir tarih olmasına değinilmişti.

MARBLE FUARI DÜNYA MARKASIDIR. BU MARKA DEĞERİ DÜŞÜRÜLEMEZ

Tüm sıkıntılara rağmen Sektör STK’ları ve İZFAŞ Yönetim Kurulu seçilen tarih noktasındaki  kararında ısrarcı duruşunda devam etti. Bu kararında ısrar etmesine sebep olarak ta, İZFAŞ tarafında düzenlenen Marble Fuarı’nın dünyadaki üç büyük fuardan bir tanesi olması ve Marka değerinin kaybedilmemesi olarak gösterildi.

İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu tarafından açıklanan müjde, diğer yıllarda fuarlara katılım sağlamış ama bu yıl katılmayacaklarını bildiren tüm firmaların 2022 yılında fuara katılma şartı ile haklarının  korunacağını bildirdi.

İzfaş tarafından alınan bu tarihi karar sonrasında STK Başkanları İZFAŞ yönetiminin bu fedakârlığa sonrasında doğaltaş sektörünün de pozitif yaklaşım sergileyerek fuara katılacaklarından emin olduklarını beyan ettiler.

MAKİNACILARA SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ, KAPALI ALANDAKİ C HOLÜNDEN İSTEYEN MAKİNACILARA YER VERDİK.

Düzenlenen basın toplantısında gazetemiz yazarı Mehmet Abdioğulları tarafından İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu’na yöneltilen soruda,  Makinacılar hala mağdur ediliyor, makinacılarla alakalı bir gelişme varmı? sorusuna cevap veren Karaosmanoğlu  “Kapalı alanlardaki C holünü makinacılara tahsis ettik umarım bu yıl mağduriyet yaşamayız” dedi.

Toplantıya İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu başta olmak üzere EMİB Başkanı Mevlüt Kaya, İMİB Başkanı Aydın Dinçer,  TÜMMER Başkanı İbrahim ALİMOĞLU, TMD Başkanı Ali EMİROĞLU ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

sperrmüll