İstanbul Belediyesi ve İscehisar Belediyesi Arası İşbirliğiTurkuaz Gazetesi

15 Ağustos 2022 - 14:24

Relieve generates rolex replica watches more practical .

İstanbul Belediyesi ve İscehisar Belediyesi Arası İşbirliği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İscehisar Belediyesi’ni Ziyaret Etti

İstanbul  Belediyesi ve İscehisar Belediyesi Arası İşbirliği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İscehisar Belediyesi’ni Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Yerel Yönetimlerden Sorumlu Danışmanı ve İBB mahalli idareler koordinatörü Bülent Akköse ile İBB mahalli idareler koordinatör yardımcısı Osman Cayak, İscehisar ilçesine gelerek Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatı doğrultusunda Belediye Bütçesinin %1’inin Anadolu da bulunan  belediyelere kullanılması amacıyla siyasi görüş gözetmeksizin tüm belediyeleri ziyaret ettiklerini dile getiren  Akköse;“Araç ve ekipman desteği sağlamak, Veri tabanlı yerel yönetim ağı oluşturmak,  İşbirliği, şirketler arası yatırım ortaklığı, tanıtım, pazarlama, Ücretsiz eğitim gibi konularda Belediyelerimizi ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulunarak ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.”  açıklamaların da bulundu.

iscehisar belediyesine ziyaret

Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN konuşmasında “ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu nezdinde sizleri ve İstanbul’u selamlıyorum ilçemize hoş geldiniz. Mermerin başkenti ilçemizde yaklaşık 870 irili ufaklı mermer işletmesi bulunuyor. İscehisar’dan 117 ülkeye yıllık 300 milyon dolarlık ihracat gerçekleşiyor.

İscehisar Belediyesi olarak yapılacak olan işbirliği ile İstanbul Büyükşehir Belediyesinin tüm mermer ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. İscehisar mermerin yanı sıra, Termal, Türkiye’de ilk kez ilçemizde üretilen “DEVE” kaya kamyonu, Avşar Maden Suyu ile Türkiye’de ve Dünyada söz söyleyecek konuma gelmiş durumdadır. Nazik ziyaretleri dolayısıyla İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Osman Cayak’ a teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette karşılıklı istişarelerde bulunulurken Başkan Şahin, Koordinatör Akköse’ye taleplerini iletti. Ziyaret günün anısına karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi.

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

sperrmüll