Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’ ı Ziyaret EttiTurkuaz Gazetesi

26 Mayıs 2022 - 17:35

Relieve generates rolex replica watches more practical .

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’ ı Ziyaret Etti

Bazı temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’ ı Ziyaret Etti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’ i makamında ziyaret etti

Bazı temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i, Vali Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve Mehmet Taytak, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Müdürleri Valilik binası girişinde karşıladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Valilik Makamına geçti.

Kendilerini ilimizde ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Vali Gökmen Çiçek, Bakan Fatih Dönmez’ e Afyonkarahisar’ın ekonomisi, tarihi ve doğal güzellikler, turizm potansiyeli ve enerji alanındaki gelişmişlik düzeyi hakkında bilgiler verdi.

Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür eden Bakan Fatih Dönmez, karşılıklı görüş alışverişinin ardından buradaki ziyaretini noktalayarak Afyonkarahisar Belediyesini ziyaret etmek üzere ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Bakan Dönmez Afyonkarahisar Belediyesini de Ziyaret etti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Vali Gökmen Çiçek’in ziyaretinden sonra, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i de makamında ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Milletvekili Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, MHP Milletvekili Mehmet Taytak,  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Benol Kaplan, Murat Öner ve il müdürleri Belediye binası girişinde çiçeklerle karşıladı.

 

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’ i Afyonkarahisar da ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek; Dönmez’ e Afyonkarahisar hakkında bilgiler verdi.

Afyonkarahisar ziyareti ile ilgili konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez, yer altı kaynakları bakımından zengin olan Afyonkarahisar’ın, yer üstünde de meşhur doğal güzelliklere sahip olduğunu belirterek; ” Kentimizin sorunları ile ilgili Belediye Başkanımızdan, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden görüş ve önerileri alacağız. İlgili birimlerimizin amirleri burada, hemen yerinde çözüm üreterek sorunları süratle çözmeyi amaçlıyoruz” dedi.

“Afyonkarahisar’ın Yıldızı Parlayacak”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i çalışmalarından dolayı kutlayan Bakan Fatih Dönmez Afyonkarahisar’ın yıldızı parlayacak diyerek; ”Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. Başkanımızda Ankara’ya geldiğinde projeler ve ilin talepleri ile ilgili görüşüyoruz. Afyonkarahisar, bu bölgede yıldızı parlayacak kentlerden biri olacak.

Doğası ve doğal kaynakları ile mermer başta olmak üzere yer altı kaynağı açısından zengin bir kentimiz. Başka bir ifade ile Afyon’un altı da üstü de birbirinden değerli varlıklarımızla donatılmış durumda. Sayın Başkanımız Mehmet Zeybek’e de emeklerinden dolayı teşekkür ederek, tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Günün anısına Bakan Fatih DÖNMEZ’ e hediye takdimi edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Belediye ziyaretinden sonra Bakan Dönmez, Belediye Meclis Salonunda da ilçe belediye başkanları ve AK Parti İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Toplantı ve ziyaretler, basına kapalı gerçekleşti.

 

 

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

sperrmüll