Aydem Enerji grup şirketi TÜMAŞ MERMER Avrupa'nın en iyi işverenleri arasına girdiTurkuaz Gazetesi

26 Mayıs 2022 - 17:52

Relieve generates rolex replica watches more practical .

Aydem Enerji grup şirketi TÜMAŞ MERMER Avrupa’nın en iyi işverenleri arasına girdi

Avrupa’nın En İyi İşverenleri 2021 Listesi Açıklandı!
Türkiye Merkezli 10 Şirket Ülkemizi Gururla Temsil Etti

Aydem Enerji grup şirketi TÜMAŞ MERMER Avrupa’nın en iyi işverenleri arasına girdi

Türkiye’nin öncü entegre enerji şirketi Aydem Enerji’nin grup şirketlerinden Tümaş Mermer, çalışan deneyimindeki yeni nesil uygulamaları ile fark yaparak Avrupa’nın En İyi İşverenleri 2021 listesine girdi.

TÜMAŞ MERMER, Avrupa'nın en iyi işverenleri arasına girdiHerkes için daha iyi bir iş yeri oluşturma konusunda organizasyonlara yardımcı olma hedefiyle her yıl sürece dahil olan organizasyonların çalışan deneyimlerinin analiz edilmesi ile oluşturulan Great Place to Work®’ün Avrupa’nın En İyi İşverenleri Listesi açıklandı. Yüksek çalışan bağlılığı skoruna sahip Türkiye’den 10 şirket, Avrupa Bölgesi’nde faaliyet gösteren ve süreçte başarılı olan şirketlerin yer aldığı Best Workplaces in Europe™ listesine girmeyi başardı.

Herkes için yüksek güven kültürü ve pozitif çalışan deneyimine sahip harika iş yerleri oluşturma konusunda organizasyonlara yardımcı olma misyonuyla faaliyet gösteren Great Place to Work® tarafından hazırlanan Best Workplaces in Europe™ (Avrupa’nın En İyi İşverenleri Listesi) açıklandı.

Toplamda 4 kategoride 150 şirketten oluşan listede Türkiye’den 10 şirket farklı kategorilerde listeye girmeye hak kazandı, Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde yer alan Türkiye merkezli şirketler Best Small, Best Medium ve Best Large kategorilerinde başarıyı yakaladı;

Aydem Enerji, grup şirketleriyle hayata geçirdiği yenilikçi çalışan deneyimi projeleri sayesinde ödüller almaya devam ediyor. Grup şirketlerinden Tümaş Mermer, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti alanında global bir standart olarak kabul edilen Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü programda, Türkiye’de elde ettiği başarıların ardından Avrupa’nın En İyi İşverenleri sıralamasında da yer almayı başardı.

Avrupa’da 50-500 çalışan kategorisinde 14’üncü sıraya yerleşti

2021 yılında Aydem Enerji’nin diğer 10 grup şirketiyle birlikte Great Place to Work Enstitüsü tarafından “Harika bir işyeri” olarak sertifikalandırılan ve ardından gene yedi grup şirketiyle birlikte Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne girmeyi başaran Tümaş, şimdi de hayata geçirdiği çalışan odaklı projeler ve elde ettiği çalışan memnuniyetiyle Avrupa’da 50-500 çalışan kategorisinde 14’üncü sıraya yerleşti.

Avrupa’nın 36 ülkesinde faaliyet gösteren 3 binden fazla şirketin ve 1 milyonu aşan çalışanın katılımı ile hazırlanan listede Türkiye’den on şirket listede yer alırken, Tümaş; yaş, cinsiyet gözetilmeksizin çalışanların iş yerinde sürdürülebilir şekilde olumlu tecrübeler edinmesi ile bu başarıya layık görüldü.

Tümaş Mermer Genel Müdürü Burak Bağcı, “Yeni nesil işveren uygulamalarımızı güçlendirerek sürdüreceğiz”
İş yeri kültürünün çalışanlar tarafından değerlendirilerek global sıralamada başarılı sonuçlar elde edilmesinden duydukları mutluluğu paylaşan Tümaş Mermer Genel Müdürü Burak Bağcı, “Şirketini sahiplenen, güven kültürünü benimsemiş çalışanlarımızın değerlendirmeleriyle önce Türkiye’nin En iyi İşverenleri Listesi’ne girmek, şimdi de Avrupa Listesi’nde yer almak bizim için büyük bir mutluluk ve gurur.

Geçtiğimiz yıl boyunca hayata geçirdiğimiz, çalışanlarımızı odağımıza aldığımız uygulamalarımız, dijitalleşme ve sürekli eğitim temalı çalışmalarımız bize başarıyı getirdi. Adaptasyon kabiliyeti yüksek, şeffaflığı önceliklendiren, çalışanını her zaman olduğundan daha çok merkezine alan yeni nesil işveren uygulamalarımızı güçlendirerek sürdüreceğiz” dedi.

Aydem Enerji’nin grup şirketi Tümaş Mermer’in Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesine dahil edilmesinde, özellikle pandemi sürecinde baştan sona yenilikçi bakış açısıyla tasarlanan ve tüm grup şirketlerine sirayet eden İK süreçleri, çalışan deneyiminde farklılıklar önemli rol oynadı. Kurum, hazır teknik alt yapısı ve bilgi teknolojileri ekiplerinin çevik şekilde organize olması ile uzaktan çalışma metodunu hızla benimserken, dijitalleşme süreçlerini de hızlandırarak yeni uygulamalar geliştirdi.

Toplamda 4 kategoride 150 şirketten oluşan listede Türkiye’den 10 şirket farklı kategorilerde listeye girmeye hak kazanan , Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde yer alan Türkiye merkezli şirketler Best Small, Best Medium ve Best Large kategorilerinde başarıyı yakalayan isimler;

► 50 Best Large

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası ( 1 )
  • Albarakatürk ( 19 )
  • Penti ( 37 )
  • Sahibinden.com ( 47 )

► 50 Best Medium

  • Gittigidiyor/eBay ( 5 )
  • Tümaş Mermer ( 14 )
  • Aktoy ( 28 ) 
  • Doğuş  Holding ( 41 )

► 25 Best Small

  • Inspark ( 8 ) 
  • Farmazon ( 23 ) 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

sperrmüll